Firemné školenia

Náš penzión sa nachádza v jednom z najkrajších kútov Slovenska - v malebnej obci Vrícko. Obec Vrícko leží v Lúčanskej Malej Fatre. Okolitá príroda je takmer nedotknutá človekom. Penzión má vďaka svojmu vybaveniu veľmi dobré podmienky na organizovanie firemných školení, na športové a teambuildingové aktivity. Na svoje si prídu návštevníci v každom ročnom období. Počas organizovania Vášho školenia u nás Vám vieme poskytnúť nasledovné:

 

 

Ubytovacia kapacita: 36 lôžok

Počet izieb: 18

Z toho je: 13 dvojlôžkových izieb

2 jednolôžkové izby

3 apartmány 

 

 

Reštaurácia: kapacita 50 miest

 

 

Školenie:

1) Kongresová miestnosť – kapacita 50

Vybavenie – dataprojektor, plátno, plazma, Wifi pripojenie, tabuľa, sála má výbornú akustiku (aj bez použitia mikrofónu)

 

   

Ponuka Coffee break

- Káva s mliekom

- Minerálka

- obložené chlebíčky

- štrúdla

 

Vybavenie

- stolný tenis, trampolína, badminton, petanque, volejbalové ihrisko, ohnisko na opekanie, televízor, DVD, fínska sauna, relaxačná miestnosť, spoločenská kongresová miestnosť s dataprojektorom (možnosť využitia ako kinosála).

 

Relax – k dispozícii fínska sauna a relaxačná miestnosť

 

 

Zábava – pripravíme pre vás program na mieru. Vaše predstavy sú pre nás výzvou. 

 

Firmám ponúkame okrem školení aj rôzne teambuildingové aktivity. Medzi najobľúbenejšie patrí varenie gulášu v kotlíku, opekačka, jazda na koňoch, hľadanie strateného pokladu v lese, pílenie dreva, preťahovanie lanom, zatĺkanie klincov, activity, petanque, futbalový alebo stolnotenisový turnaj.

 

V prípade záujmu Vám radi vypracujeme cenovú ponuku na mieru. U nás si môžete zorganizovať školenie na profesionálnej úrovni a popritom budovať priateľské a profesionálne vzťahy v rámci teambuildingu.

 

Fotogaléria tu