Detské tábory

Ponuka - Ubytovacia kapacita pre organizovanie detských táborov

 

Náš penzión má ideálne podmienky na organizovanie ,,Detských táborov, a je dokonale pripravený postarať sa o svojich detských návštevníkov. Nachádza sa v jednom z najkrajších kútov Slovenska - v malebnej obci Vrícko. Obec Vrícko leží v Lúčanskej Malej Fatre. Okolitá príroda je takmer nedotknutá človekom. Náš penzión má ideálnu východziu pozíciu pre organizovanie rôznych výletov a túr po okolí, rovnako aj na športové aktivity. Na svoje si prídu návštevníci v každom ročnom období. Počas dňa je náš penzión, ako aj jeho okolie možné využiť na rôzne animačné aktivity - športové hry, súťaže, tématické hry – hľadanie pokladu, prieskumníci v lese, indiánske hry, western, ( spolupráca s neďalekým rančom v Slovanoch), z rozprávky do rozprávky.

 

 

Kapacita a zloženie ubytovania: (33 lôžok)

 

Počet izieb: 18

Z toho je: 13 dvojlôžkových izieb

2 jednolôžkové izby

3 apartmány 

 

Reštaurácia:

Kapacita: 50 osôb

Stravovanie: 5 x denne strava, pitný režim

 

 Vybavenie   - stolný tenis, trampolína, badminton, petanque, volejbalové ihrisko, ohnisko na opekanie, televízor, DVD, fínska sauna, spoločenská kongresová miestnosť s dataprojektorom (možnosť využitia na detské kino), detský kútik, pieskovisko.

 

V prípade záujmu o celodenné výlety, vieme zabezpečiť priamu autobusovú dopravu. Celodenné výlety je potrebné nahlasovať vopred. Platí pri minimálnom počte 33 platiacich detí. 


Radi Vám zašleme našu ponuku.

 

Fotogaléria tu