O nás

Penzión POHODA sa nachádza v jednom z najkrajších kútov Slovenska – v malebnej obci Vrícko. Okolitá príroda je takmer nedotknutá človekom.

Penzión vznikol prestavbou bývalej chaty POHODA. Hlavným mottom prestavby a následnej prevádzky je podpora a ochrana duševného i telesného zdravia. V súvislosti s týmto mottom je penzión bezbariérový a tak bez problémov prístupný aj pre invalidov na vozíku prípadne osobám so zníženou schopnosťou pohybu.

K dispozícii máme 18 nadštandardných izbieb s komfortným vybavením. Ubytovať sa môžete v 13 dvojlôžkových izbách, 2 jednolôžkových pre telesne postihnutých a invalidov na vozíku a 3 apartmánoch. Všetky izby sú dostupné výťahom. Objekt penziónu je nefajčiarsky.

Reštaurácia v budove penziónu vám ponúka výber jedál medzinárodnej ale aj miestnej kuchyne, veľké množstvo nealkoholických ale aj alkoholických nápojov.

Penzión Pohoda poskytuje možnosť firemných akcií pre školiace a voľnočasové aktivity. Kongresová miestnosť je vybavená dataprojektorom, plátnom a televízorom, s možnosťou videoprojekcie.

V penzióne Pohoda je k dispozícii aj fínska sauna.

Našou hlavnou prioritou je Vaša spokojnosť. Preto je Vám náš profesionálny personál neustále k dispozícii. Bohaté skúsenosti a ochotný prístup sa nám vracajú v podobe spokojných zákazníkov. Využite služby nášho penziónu, sme presvedčení, že budete spokojní.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.